Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında kurulan ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm Türkiye'ye tasarım ve yazılım hizmeti sunan chdtasarim.com sitemiz, mobil uyumlu yazılımlar, normal paketler ve kampanyalı paketleri ile her yazılım ihtiyacına en etkili şekilde cevap veriyor. Sektörününde de lider firmalar arasındadır.

Chd Tasarım Nasıl Çalışıyor?

Rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden olan yazılım sektöründe profesyonel hizmeti ile firmaların hayallerindeki grafik tasarım ve web sitelerini sağlayan, uzman kadrosu, hızlı hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları ile ilk tercihler arasında yer almaya devam ediyor.  Grafik Tasarım ve Web siteleri firmaların dijital ortamdaki aynasıdır. Firma prestijine yakışır ve kullanıcı dostu tasarımları ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, mobil uyumlu yazılımlarla kurduğu web sitelerinin her zaman ulaşılır ve kullanıcı dostu siteler olmasını sağlıyor. Yaptığımız grafik tasrımlar ile hem dijital hemde fiziksel olarak (basılı ürünler) kurumsallık adına hep ilk tercihlerden oluyoruz.

 

Firma ihtiyaç analizini belirlemede profesyonel olan yazılım ekibimiz, firmalarla birlikte yaptığı analiz sonucu her bir firmaya özel web tasarımlarını ve fiyat teklifini çıkartarak müşterilere sunuyor. Onay sonrası başlayan süreçte ise her bir aşamada müşterileri bilgilendirerek firmaları hayallerindeki web sitelerine kavuşturuyoruz. Zamanında teslim, ekonomik fiyat ve en önemlisi de SEO uyumlu ve kullanıcı dostu bir web sitesi hazırlayarak firmaların rekabet gücünü arttırıyor.

 

Hizmet Kategorilerimiz

Hizmet verdiği sektör bakımından son derece geniş bir hizmet kategorisine sahip olan Chd Tasarım, her türlü grafik tasarım, eğitimden sağlığa, inşaat sektöründen gıda ve tekstile kadar birçok branşta web yazılım hizmeti sunmaktadır. Her çeşit kurumsal firmanın web sitelerini firmaya yakışır bir formatta hazırlamakta, web siteleri ve blog tasarımında farklılığı açık ara göstermektedir. Emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe ve daha birçok firma web tasarımında adından söz ettiriyor. Güçlü referansları ile sektörün lider firması olmaya devam eden Chd Tasarım, kişisel ve ticari blog ve web sitelerinde her zaman profesyonel hizmet alacağınız bir firmadır.

 

Profesyonel Web Yazılım Hizmeti

Bir web sitesinde ilk dikkati çeken şey domain adıdır. Kolay hatırlanan ve global bir web sitesi her zaman daha fazla ziyaretçi alır. Sitenin hızlı çalışması, kolay açılması ve web sitesinde gezintinin rahat olması bir kullanıcı için çok önemlidir. Aksi taktirde kısa sürede siteden çıkacaktır. Tasarımın hem göze hitap eden hem şık ve kaliteli olması ise PHP Responsive Script ile mümkündür. SEO uyumlu, kaliteli içeriklere sahip ve mobil uyumlu bir web sitesi her zaman çok daha fazla ziyaretçi alacak ve hedef müşteri kitlesini yakalayacaktır.

Hazır Php Script çalışmaları ile web sitelerinin en iyi ve en kullanışlı bir yapıya sahip olmasını sağlar, hazır lisanslı web site paketleri ve müşteriye özel web site yazılım çalışmaları ile her firmanın ihtiyacına en kaliteli ve en hızlı şekilde cevap vermektedir.

 

"Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan demektir. Her yeni web sitesi bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz."