Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Emre Tunc
Emre Tunc

Emre Tunc

Terzi

Çok güzel bir çalışma oldu. Tasarım işlerinde çok verim aldım tavsiye ederim.

Güldehan Aslantürk
Güldehan Aslantürk

Güldehan Aslantürk

Ayakkabı Mağaza Sahibi

Grafik tasarımlarımızı ve kurumsal kimlik hizmetlerimizi buradan aldık. Hem çok kaliteli hemde hesaplı olması çok güzel devamını diliyoruz. Özellikle Ahmet beye teşekkür ederiz. Çok güzel tasarımlar yaptılar.

Samet
Samet

Samet

Beber

Çok başarılı çalışamalar yapıyorlar tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Zeynep Çalı
Zeynep Çalı

Zeynep Çalı

Öğrenci

Babamın işyeri için bir çok çalışma yaptılar çok güzel izah ederek çözüm odaklı çalışıyorlar tavsiye ederim. Çalışamlarının yanında aldıkları ücret çok makul. Ekibe teşekkür ederim.

Ali
Ali

Ali

Serbest

Sunucu ve destek hizmetleri muhteşem en ufak sorunumuzda anında ve süper hızlı destek veriyorlar. 7 yıl başka bir firmadan hizmet aldıktan sonra bu firmaya geçtim. iyi ki de geçmişim. çalışanların hepsi birbirinden iyi ve değerli kişiler. hepsine çok teşekkür ediyorum. başarılarının devamını ve bol kazançlar diliyorum. İnşallah uzun yıllar beraber çalışma dileğiyle...

Nesibe Gül
Nesibe Gül

Nesibe Gül

Avukat

Mükkemmel bir firma çok memnunuz.. Ekibe teşekkürler. Tavsiye ediyoruz..

Ahmet
Ahmet

Ahmet

Züccaciyeci

Site tasarımını chdtasarım’dan aldım. Uygun fiyata işinizi görecek güzel bir siteniz oluyor. Teşekkür ederim. Hazır site maliyet bakımından çok uygun.

Elif Erkan
Elif Erkan

Elif Erkan

Memur

Vallahi ben şimdilik memnum.. Tavsiye Ederim. Düşük bütçe ile böyle hizmet. Bence yok ve Meslekleri bu olduğuna eminim.. Adamlar işlerini gayet ciddiye alan bir ekip. Tebrik ederim….Ekibe Başarılar Dilerim..

Ahsen Çelik
Ahsen Çelik

Ahsen Çelik

Tekstil Şirket Sahibi

Ben farklı bir firmadan geçiş yaptım güncel ekonomik şartlar altında verdikleri fiyat oldukça iyi ve hizmet konusunda da yardımcı oluyorlar

İsmet
İsmet

İsmet

Serbest

Teknik destek bölümüne ne kadar teşekkür etsem azdır. Hasan beye ne ilettiysem yardımcı oldu sizinle çalıştığım için çok memnunum.

Ahmet Sağlam
Ahmet Sağlam

Ahmet Sağlam

Lojistik Uzmanı

Profourniture sitemin logosu ve sitesi için çalışma yaptık. Çok memnun kaldım 3 seneden uzun süredir beraber çalışıyoruz. Herkese tavsiye ederim. Net ve kaliteli çözümler sunan bir çalışma yapılıyor tüm arkadaşlara teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Murat Bozyurt
Murat Bozyurt

Murat Bozyurt

Esnaf

Teknik destek çok iyi. Şuana kadar ki destek taleplerim hızlı şekilde karşılandı. Site kullanımı çok kolay. Hep yapılan işlerinizi foto ve video galeride gösterip tanıtım yapılabiliyor hem e-ticaret sitesi yapılabiliyor. Alt kategori altına bir alt kategori daha olsa süper olacak. Yeni başladım ama şuana kadar iyi gidiyor teşekkür ederim.

Veli
Veli

Veli

Öğretmen

Herkese merhaba, birçok firmayla çalıştım ancak medyaweb.net destekte çok hızlı ve çözümcül yaklaşımlı… Teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum

Hüseyin Kara
Hüseyin Kara

Hüseyin Kara

Müteahhit

Açıkcası başta korkmuştum fakat arkadaşlar her dediğimi yaptı nerdeyse ben onları bıktırıcak noktasına getirdim. Gerçekten tebrik ederim müşteriyle iletişimleri çok iyi ve saygılılar. İçiniz rahat olsun ben çok memnun kaldım.