Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılamamaktadır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Hosting ve Domain alımını, Web sitesi paketimizi satın alırken veya ürünler menüsü en alt kısmından sepetinize ekleyebilirsiniz. Sunucularımızda güvenli bir şekilde sitelerinizi barındırabilir ve yıllık takibini yapabilirsiniz. Sizlere c panel olarak host bilgileri talep etmeniz halinde verilecektir.

1 Yıl yazılımsal sorunlara destek sağlanmaktadır. Kendi hostinginizde kullanıyorsanız destek verilmemektedir.

Satın Aldığınız Ürünlerimizin Faturasını Alabilirsiniz. Satın Aldığınız Ürünlerin Faturasını Kesebilmemiz için  Üyelik Bilgilerinizde Adres,Vergi No veya T.C Kimlik Numarası Alanlarını Doldurunuz. Fatura talebinizi de bizlere mutlaka iletiniz.

Lisans değişikliği yapılmamaktadır. Kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır.. Ürünlerimiz domaine lisanlıdır, lisans silme işlemi yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz Web Tasarım Paketini teslim aldığınızdan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır. 

Satın aldığınız web paketinin ödemesini yaptıktan sonra mesai saatlerimiz içerisinde 45 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Mesai saatleri dışında 2 saat içerisinde teslim edilmektedir. Mesai Saatlerimiz Hafta içi :  09:00 19:00 Cumartesi : 10:00-18:00 Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketlerinin 2 saat içerisinde kurulumu yapılmaktadır.)

Ödemenizi yaptıktan sonra satın aldığınız paket tarafımızdan kurularak demoda gördüğünüz şekilde teslim edilmektedir. Yönetim panelinden sitenizin içeriklerini düzenleyebilirsiniz.

Teslim edilen ürüne 1 (bir) yıl yazılım kaynaklı sorunlara ücretsiz destek sağlanmaktadır.  Satın aldığınız yazılımlarda talep edeceğiniz özel düzenlemeler ÜCRETE TABİDİR. Her türlü soru ve sorunlarınızı Müşteri panelinizden Destek Talebi (ticket) oluşturarak iletebilirsiniz. . Web Paketlerimizde Sorunlarınızı Destek Talebi oluşturarak göndermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü Sorunla ilgili olarak sizden hosting bilgilerinizi talep edebiliriz.

Satın Aldığınız Web Paketlerinin Kurulumunu Ücretsiz Yapıyoruz.